عمومی, مقاله ها

فیلم آموزش زبان انگلیسي ( کولرنی CoLearny )

فیلم آموزشی زبان انگلیسی

فیلم آموزش زبان انگلیسی

در این مقاله می‌خواهیم در مورد فیلم آموزش زبان انگلیسی مطالبی را با شما در میان بگذاریم.

جهت افزایش دایره لغات انگلیسی با تلفظ سیلاب به سیلاب و معنی فارسی از لغات صوتی انگلیسی استفاده کنید.

همان طور که می‌دانید زبان انگلیسی زبان بین المللی است و در بین تمام کشورهای دنیا زبان مشترکی است. از این رو یادگیری این زبان به عنوان اولین زبان خارجی برای تمام مردم دنیا و از جمله ایرانی‌ها از اولویت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. موضوعی که بسیار اهمیت دارد این است که آموزش زبان انگلیسی به چه صورتی انجام می‌شود و از چه فیلم‌های آموزشی برای این کار استفاده می‌شود. اگر شما هم دوست دارید با این موضوع و روش‌های آموزشی بیشتر آشنا شوید تا انتهای مقاله در کنار ما بمانید.

فیلم آموزش زبان انگلیسی

بهترین فیلم آموزش زبان انگلیسی

برای آموزش زبان انگلیسی فیلم‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای آموزش بهتر زبان استفاده کنید. فیلم آموزش زبان انگلیسی به دلیل دارا بودن زیرنویس و به کارگیری اصطلاحات روزمره برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است.  شما می‌توانید هر کجای فیلم را که بخواهید نگه‌دارید و بارها و بارها آن را ببینید. 

 به این شکل می‌توانید به عنوان مدرس از این ویژگی به نحو احسنت استفاده کنید و اگر هم زبان آموز هستید می‌توانید از این ویژگی برای یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی استفاده کنید.  

فیلم آموزش انگلیسی سطح مبتدی

بسیاری از فیلم‌های انگلیسی زبان برای سطوح مختلف قابل استفاده هستند. شما اگر در سطح مبتدی هستید باید از فیلم‌های آموزش زبان در سطح مبتدی استفاده کنید. فیلم آموزش زبان برای بزرگسالان بسیار کمک کننده است. زیرا استفاده از اصطلاحات و طرز بیان محاوره با جملات اداری و ادبی متفاوت است. چیزی که بیشتر متقاضیان یادگیری زبان به دنبال آن هستند این است که بتوانند با ادای درست کلمات و داشتن لهجه زیبایی به طور روان صحبت کنند.

وقتی ما در حال مکالمه با دوستانمان هستیم یا در جامعه به انجام امور روزمره مشغول هستیم طرز بیان ما با مواقعی که در یک جلسه اداری و کاری حضور داریم متفاوت است. اصول نگارشی و جمله بندی در موقعیت‌های مختلف متفاوت است. توانایی صحبت کردن در موقعیت‌های مختلف نیاز به یادگیری طیف وسیع و گسترده‌ای از کلمات دارد و همچنین نحوه استفاده از این کلمات نیز بسیار مهم است.

 

دانلود ویدئو آموزش انگلیسی سطح مبتدی

اگر به دنبال دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی برای سطوح مبتدی هستید می‌توانید با سرچ در اینترنت و یا کمک گرفتن از افرادی که با این روش به یادگیری زبان مشغول هستند به لیستی از این فیلم‌ها دسترسی پیدا کنید. 

نکته بسیار مهمی که درباره آموزش زبان انگلیسی مطرح است این است که ما بتوانیم تفاوت ساختاری جملات را در هر دو زبان انگلیسی و فارسی درک کنیم. اگر می‌خواهید سریع زبان انگلیسی را بیاموزید باید ابتدا یاد بگیرید که برای صحبت کردن جملات را در ذهنتان فارسی سازی نکنید. به قول معروف انگلیسی فکر کنید. یکی از مزایای استفاده از فیلم‌های آموزشی برای یادگیری زبان همین است.

این فیلم‌ها به زبان آموز کمک می‌کند تا با تکرار و استفاده از هوش شنیداری به یادگیری زبان بپردازد. وقتی شما به جملاتی که در فیلم گفته می‌شود توجه کنید گوش شما به شنیدن آوای این کلمات عادت می‌کند و روند یادگیری شما سرعت بیشتری پیدا می‌کند. 

فیلم آموزش انگلیسی سطح متوسط

در سطح متوسط زبان آموز تا حدی به کلمات و اصول و قواعد نگارشی آشنا شده است و می‌تواند جمله سازی کند. تقویت مهارت شنیداری در او تا حدی تقویت شده و با سرعت بیشتری قادر به یادگیری است. در سطوح متوسط نیز فیلم‌های آموزشی زیادی به زبان انگلیسی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. 

آموزشگاه‌های معتبر برای یادگیری بهتر زبان آموزان اقدام به تهیه فیلم از منابع اصلی می‌کنند. البته در تهیه این فیلم‌ها سطوح زبان آموزان به درستی در نظر گرفته می‌شود و در پایان فیلم نیز تست‌هایی در ارتباط با موضوع فیلم مطرح می‌شود. مدرس از زبان آموزان درباره محتوای فیلم سوال می‌پرسد و زبان اموزان نیز با پاسخ به سوالات مطرح شده علاوه بر تقویت مهارت اسپیکینگ به بررسی مهارت لیسنینگ یا شنیداری خود نیز می‌پردازند. نکته بسیار مهمی که در اینجا مطرح می‌شود این است که درست است که فیلم‌های بسیاری برای دانلود از طریق فضای مجازی در دسترس مخاطبان قرار دارد. اما با توجه به این موضوع که ممکن است سن فرزند شما به عنوان یک زبان آموز کم باشد، شما به عنوان والدین درباره فیلم‌هایی که می‌بیند دچار تردید شوید . استفاده از فیلم‌های تحت نظارت آموزشگاه‌ها مطابق با فرهنگ ایرانی اسلامی تهیه شده است و هیچ‌گونه نگرانی بابت محتوای فیلم‌ها وجود ندارد. 

البته ممکن است در درک کامل جملات دچار مشکل شوید. اما در سطح متوسط می‌توانید حدود نیمی از جملات را به طور واضح متوجه شوید. با تکرار و تمرین و یادگیری کلمات بیشتر راحت‌تر می‌توانید زبان را یاد بگیرید.

یکی از ویژگی‌های یک فیلم خوب دارا بودن صدا و تصویری واضح است. بعضی از فیلم‌ها به طور تخصصی برای آموزش زبان طراحی شده است و برای آموزش بسیار مناسب است. استفاده از منابع زبان اصلی انگلیسی به دلیل بهره‌مندی از لهجه نیتیو بسیار ارزشمند است.  

پارتنر زبان انگلیسی

دانلود ویدئو آموزش انگلیسی سطح متوسط

برای دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی می‌توانید ابتدا با سرچ کردن فیلم مورد نظرتان را انتخاب کنید. بسیاری از این فیلم‌ها لینک دانلود دارند. کافی است این ویژگی‌ را بررسی کنید. اگر لینک دانلود داشت با کلیک کردن روی لینک دانلود فیلم در سیستم کامپیوتری شما دانلود و سیو می‌شود. شما می‌توانید بارها و بارها فیلم را نگاه کنید.

جملات مختلف را نگه دارید و حتی نوت‌برداری کنید. این کار در یادگیری بهتر به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. معمولا آموزشگاه‌ها این فیلم‌ها را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهند. مدرس می‌تواند فیلم‌ها را روی سی‌دی یا فلش در اختیار زبان آموز قرار دهد. مزایای استفاده از فیلم‌های اموزشگاه‌ها هماهنگی محتوای فیلم با فرهنگ ما است و در این فیلم‌ها والدین دچار استرس و نگرانی بابت محتوای تهیه شده نیستند. همچنین وجود تست در پایان فیلم باعث ایجاد انگیزه در زبان آموز می‌شود تا با دقت بیشتری به تماشای فیلم و درک جملات بنشیند. 

ویدیو آموزش زبان انگلیسی

فیلم آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد

یکی از مزایای یادگیری زبان با استفاده از فیلم این است که تماشای فیلم کار جذابی است. علاوه بر اینکه شما با تماشای فیلم می‌توانید از مشاهده یک اثر سینمایی لذت ببرید می‌توانید زبان هم بیاموزید. حتما شنیده‌اید که قرار گرفتن در محیط تا چه اندازه می‌تواند سرعت یادگیری شما را بالا ببرد. 

همه این امکان را ندارند که در یک محیط انگلیسی زبان قرار بگیرند تا زبان را بیاموزند. اما می‌توانید کمی این شرایط را برای خودتان شبیه سازی کنید. استفاده از امکاناتی مانند تماشای فیلم‌های زبان اصلی می‌تواند تا حدی در این زمینه موثر واقع شود. اگر با برنامه‌ریزی هر روز این روش یادگیری را تکرار کنید به طور حتم پیشرفت بسیاری خواهید داشت. 

دانلود ویدئو آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد

دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد کار سختی نیست. این روزها به دلیل رشد تکنولوژي در تمام شهرها دسترسی به اینترنت وجود دارد. به همین دلیل به راحتی می‌توانید فیلم‌های بسیار زیادی را دانلود کنید و از علاوه بر تماشای این فیلم‌ها زبان هم بیاموزید.

در این فیلم‌ها جملات ساده و کاربردی در کنار اصطلاحات با بیانی شیوا مخاطب را جذب کرده و باعث می‌شود تا در یادگیری زبان پیشرفت کند. البته این نکته را در نظر بگیرید که بهتر است ابتدا از فیلم‌ها با زیرنویس انگلیسی استفاده کنید و بارها و بارها جملات را پلی کنید و به نحوه ادای کلمات گوش دهید. به این شکل ساختار جمله در ذهن شما نقش می‌بندد و کلمات و مفاهیم را به خوبی درک خواهید کرد. 

مدرس زبان این فیلم‌ها را در کلاس برای شما پلی می‌کند و شما می‌توانید از این فیلم‌های آموزشی استفاده کنید. می‌توانید فیلم‌ها را از مدرس خود بگیرید و بارها و بارها در منزل فیلم‌ها را نگاه کنید و به تمرین بپردازید. 

کلام آخر

اگر بخواهیم به اهمیت زبان انگلیسی در دنیا اشاره کنیم باید بگوییم در این قرن افراد باسواد افرادی هستند که می‌توانند به یک زبان بین المللی صحبت کنند و با کامپیوتر کار کنند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید نامی از مدرک و سند در میان نیست. بلکه موضوع برآورد توانایی افراد در صحبت کردن است. شما باید بتوانید با دنیا ارتباط برقرار کنید. انواع فیلم آموزش زبان انگلیسی به شما کمک می‌کند تا این زبان را بیاموزید. اگر به انگلیسی مسلط شوید در هر کجای این کره خاکی که بروید در برقراری ارتباط مشکل نخواهید داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *