اسپیکینگ

ویژگی پارتنر زبان خوب

ویژگی های پارتنر زبان مناسب

کدام پارتنر زبان انگلیسی مناسب من است؟

نحوه تمرین هر مهارت زبانی با پارتنر زبان انگلیسی ما چگونه است؟

میزان تاثیر پارتنر زبان انگلیسی بر موفقیت من در آزمون آیلتس چگونه است؟

آیا استارتاپ کُولرنی ( colearny ) میتواند در یافتن بهترین پارتنر من را یاری کند؟

در این مقاله قصد داریم به پاسخ موارد فوق بپردازیم. افراد مختلف با انگیزه های مختلفی در مسیر پیشرفت در زبان انگلیسی گام خواهند برداشت. اما به کمک مواردی می توان در این مسیر پیشروی سریع تری داشت. یکی از راهها داشتن پارتنر زبان انگلیسی مناسب خودمان است. در این مقاله به نکات قابل توجه در یافتن پارتنر خواهیم پرداخت . سپس شما را با خدمات استارتاپ کولرنی ( colearny ) برای شبکه سازی زبان آموزان جهت یافتن مناسبترین پارتنر تمرینی زبان آشنا خواهیم کرد.

جهت افزایش دایره لغات انگلیسی با تلفظ سیلاب به سیلاب و معنی فارسی از لغات صوتی انگلیسی استفاده کنید.

  • کدام پارتنر زبان انگلیسی مناسب من است؟

پیش از تصمیم به یافتن پارتنر باید به برخی از ویژگی های خود توجه کنید و پارتنر را براساس همین ویژگی ها انتخاب کنید. مهمترین مواردی که در انتخاب پارتنر زبان باید توجه داشته باشید به شرح زیرند:

  • هدف پارتنر از مطالعه زبان انگلیسی
  • میزان تایم آزاد پارتنر برای مطالعه زبان انگلیسی
  • جنسیت پارتنر زبان انگلیسی
  • سطح پارتنر زبان انگلیسی

در ادامه به توضیح هریک از موارد فوق خواهیم پرداخت تا به اهمیت هریک از موارد فوق پی ببریم.

هدف پارتنر از مطالعه زبان انگلیسی

داشتن هدف مشترک را می توان یکی از مهمترین ویژگی های پارتنر زبان انگلیسی مناسب دانست. فردی 30 ساله که در پی تصمیم به مهاجرت برای موفقیت در آزمون آیلتس تلاش میکند نمیتواند گزینه مناسبی برای فردی محصل در مقطع راهنمایی که صرفا میخواهد نمره اش رشد کند باشد. این فرد می بایست به منظور موفقیت در تصمیم خود در تعامل با فردی باشد که هدفی مشترک با خود دارد. اگر قصد فرد از مطالعه زبان ارتقا شغلی است در پی این تصمیم باید به دنبال پارتنر زبان انگلیسی دقیقا با همین هدف باشد.

میزان تایم آزاد پارتنر برای مطالعه زبان انگلیسی

دیگر مورد دارای اهمیت در مسیر یافتن پارتنر زبان انگلیسی میزان تایم آزاد پارتنر است. به هرحال هر فردی در طول روز به فراخور میزان مسئولیت هایش وقتش گرفته میشود. در مسیر یافتن پارتنر زبان انگلیسی با نگاهی به برنامه روزانه خود میزان وقت آزادی که دور از مسئولیت های شخصی و خانوادگی را دارید بدست آورید. سپس بر اساس این میزان از وقت آزاد که دارید اقدام به یافتن مناسب ترین پارتنر که وقت آزاد، به اندازه و مطابق با شما در طول روز دارد کنید.

جنسیت پارتنر زبان انگلیسی

معمولا افراد به دنبال پارتنر هایی هم جنس خودشان هستند. بسیاری از افراد که به دنبال یافتن پارتنر در شبکه های مجازی هستند در اگهی خود نیز به عبارت های “آقا برای آقا” و نیز “خانم برای خانم” اشاره میکنند. چرا که ممکن است زبان آموز از لحاظ خانوادگی یا شرایط متاهلی و یا فرهنگی و یا هر دلیل دیگری درست نداند که با یک جنس مخالف به تمرین بپردازد پس می بایست پارتنر زبان انگلیسی هم جنس خود داشته باشد

سطح پارتنر زبان انگلیسی

  • بهترین حالت در این باره داشتن سطح مهارت زبانی مشترک است. فردی که خود را در حد شرکت در آزمون های ماک یا آیلتس می بیند پارتنر تمرینی مناسبی برای شخصی که تازه در مسیر پیشرفت زبان انگلیسی گام برداشته است، نمی باشد. اگر خود را در سطح موفقیت در آزمون آیلتس میبینید برای تثبیت موفقیت خود در این باره پارتنر زبان انگلیسی آیلتس را برای خود جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *