ثبت نام کلاس زبان آنلاین جهت یادگیری زبان امروزه برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است زیرا هر گامی که بخواهید برای مهاجرت، ادامه تحصیل، پیدا کردن شغل مناسب و.. بردارید به نوعی به دانستن و آموختن زبان‌های مختلف خارجی گره خورده است. از آنجا که یکی از مدل‌های مختلف آموزشی که این روزها توجهات زیادی را به خود جلب کرده است مرتبط با کلاس‌های آنلاین است. در ادامه به چگونگی و فواید ثبت نام کلاس زبان آنلاین می‌پردازیم.

ما با نام فعال کولرنی ( CoLearny ) به عنوان یکی از استارتاپ‌های برتر که تحت حمایت دانشگاه امیرکبیر و شرکت بین‌المللی سامسونگ هستیم در نظر داریم تا به شما در ارائه و معرفی بهترین استاد زبان متناسب با سطح و نیاز زبان آموزان کمک کنیم. امروزه دغدغه بسیاری از افراد پیدا کردن استاد متبحر است اما به علت عدم شناخت کافی بر توانایی‌های استاد ممکن است دچار انتخاب اشتباه شوند. به همین جهت مجموعه قوی ما با ایجاد این استارتاپ داخلی قوی، سعی داشته تا مشکل پیدا کردن استاد را برای شما از بین ببرد. وجود یک استاد توانمند بیشترین تاثیر را بر یادگیری شما خواهد گذاشت و معرفی چنین اساتیدی یکی از اهداف مهم مجموعه ما است.

کلاس زبان آنلاین برای چه کسانی مناسب است؟

ثبت نام در کلاس‌های آنلاین برای بسیاری از افراد مناسب است. در واقع شما با هر شغل و دغدغه‌ای که داشته باشید می‌توانید از این کلاس‌ها استفاده کنید. برای مثال بعضی از افراد ساعات کاری طولانی دارند و نمی‌توانند در ساعات ابتدایی روز به کلاس بروند یا بسیاری از خانم‌ها به علت دلایلی مانند بارداری، خانه‌داری و یا داشتن کودک خردسال توانایی رفتن به کلاس‌های حضوری را ندارند. به همین جهت شما می‌توانید از کلاس‌های آنلاین استفاده کنید و بهترین اساتید را به خانه و یا محل کار خود بیاورید. علاوه بر این گاهی بسیاری از افراد در محل‌های زندگی خود به اساتید برتر دسترسی ندارند در نتیجه ما این فرصت را برای شما فراهم می‌کنیم تا بتوانید به سایر اساتید مطرح دسترسی داشته باشید.

همچنین جهت افزایش دایره لغت میتوانید از پکیج لغات انگلیسی صوتی استفاده کنید

ثبت نام کلاس آنلاین زبان خصوصی

ثبت نام کلاس زبان آنلاین خصوصی، یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به آن علاقه ویژه‌ای نشان می‌دهند. کلاس‌های خصوصی معمولا نسبت به کلاس‌های گروهی شهریه بیشتری دارند و بسیاری از افراد توان پرداخت هزینه‌های گزاف را ندارند اما مجموعه استارتاپی برتر و قوی ما در خصوص کلاس‌های خصوصی آنلاین، توانسته این بستر را برای استفاده همه فراهم کند. شما در کلاس‌های خصوصی فرصت بیشتری دارید تا صحبت و با استاد خودتان بیشتر ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این استاد در چنین کلاسی به روی عملکرد شما متمرکز خواهد شد و این امکان برایش فراهم می‌شود تا بسیار ریزبینانه عملکرد شما را بررسی کند.

مزایا و معایب کلاس آنلاین زبان خصوصی

از مزایای وجود این کلاس‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • شما برای رسیدن به کلاس خود در ترافیک‌های سنگین نمی‌مانید.
 • شرکت در این کلاس‌ها باعث کاهش هزینه رفت و آمد شما می‌شود.
 • زمان بیشتری برای تمرین کردن به دست می‌آورید.
 • افراد خجالتی در این کلاس‌ها معذب نمی‌شوند و می‌توانند بدون استرس به مطالعه بپردازند.

از معایب این کلاس‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • شرکت در این کلاس‌ها تعامل اجتماعی را کمک می‌کند و شما نمی‌توانید فرصت مکالمه با سایر دوستان را داشته باشید.
 • این کلاس‌ها ارتباط شما با استاد را بیشتر بولد می‌کند و ممکن است اساتید در بعضی از مواقع فرصت انجام مکالمات را با شما نداشته باشند.
 • این کلاس‌ها سبب می‌شود تا شما نتوانید ارورهای گرامری و یا مکالمه‌ای رایج را از سایر دوستان خود بیاموزید.

ثبت نام کلاس آنلاین زبان گروهی

نوع دیگری از نحوه برگزاری بعد از ثبت نام ، به صورت گروهی است. شرکت در کلاس‌های گروهی باعث افزایش دامنه یادگیری در شما می‌شود. شما در این کلاس‌ها می‌توانید متوجه خطاهای رایج گرامری و مکالمه‌ای شوید و همین موضوع باعث آموزی بهتر و یادگیری باکیفیت‌تر در شما می‌شود. علاوه بر این کلاس‌های آنلاین گروهی به شما امکان پیدا کردن دوستان و هم‌کلاسی‌های موفقی را خواهد داد که می‌توانید با کمک آن‌ها تمرین خود را در خانه و به صورت آنلاین نیز با یکدیگر انجام دهید.کولرنی CoLearny  همانند سایت های بین المللی preply و cambly  بسته به نیاز زبان آموز انواع کلاس های گروهی و خصوصی را ارائه می دهد

مزایا و معایب شرکت در کلاس آنلاین زبان گروهی

از مزایای ثبت نام در کلاس‌های آنلاین گروهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. امکان تعامل و مکالمه با سایر دوستان
 2. دارای فضایی پویاتر و فعال‌تر است.
 3. به شما این امکان را می‌دهد تا خطاهای سایر دوستان خود را به شکل درست‌تری اصلاح و بیاموزید.
 4. تقسیم کار را تجربه خواهید کرد.

از معایب این کلاس‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • به علت شلوغی کلاس ممکن است تا استاد نتواند به اندازه کافی برای همه وقت بگذارد.
 • امکان تمرکز استاد بر روی یک شاگرد وجود ندارد در نتیجه ممکن است گاهی ارورهای شما توسط استاد مشخص نشود.

هزینه ثبت نام در کلاس آنلاین زبان

هزینه کلاس‌های زبان با توجه به اهمیتی که درطی سال‌های گذشته این موضوع به دست آورده است و بیشتر مردم برای یادگیری زبان علاقه‌مند شده‌اند، بالا رفته است. بسیاری از موسسات صرفا به دلیل داشتن اسم‌های بزرگی که از تبلیغات به دست آورده‌اند از متقاضیان هزینه‌های زیادی دریافت می‌کنند اما ممکن است که شما با چند بار رفتن متوجه شوید که پولتان را هدر داده‌اید. در این مجموعه استارتاپی هزینه‌ها از سمت موسسه مشخص نمی‌شود بلکه این اساتید هستند که نرخ قیمت کلاس‌ها را مشخص می‌کنند.

هزینه ثبت نام کلاس آنلاین زبان خصوصی

هزینه کلاس زبان خصوصی، مقداری بیشتر است. به صورت کلی اساتید به دلیل اینکه تمرکز بیشتری بر روی یک نفر خواهند گذاشت و درگیر پیشرفت یک نفر می‌شوند، طبیعتا مبلغ بیشتری دریافت می‌کنند. همانطور که گفته شد کلاس‌های خصوصی برای کسانی که می‌خواهند به صورت تخصصی و ویژه‌تری آموزش ببینند، بسیار مناسب است. این دسته از افراد می‌توانند در مدتی کوتاه پیشرفتی باور نکردنی داشته باشند و مناسب کسانی است که تمایل دارند در مدتی کوتاه به سطوح بالاتر برسند. با وجود این حتی در کلاس‌های خصوصی نیز اساتیدی که با ما همکاری می‌کنند قیمت‌هایی منصفانه ارائه می‌دهند و شما می‌توانید به سادگی از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

هزینه ثبت نام در کلاس آنلاین گروهی

هزینه ثبت نام کلاس‌های گروهی به نسبت کلاس‌های خصوصی ارزان‌تر است. در این کلاس‌ها تعاملات بیشتر و بالاتر است و دانش‌آموزان این امکان را دارند تا با یکدیگر به صورت دوستانه مکالمه داشته باشند. در این کلاس‌ها استاد به صورت برابر بر روی همه دانش‌جویان وقت می‌گذارد و دیگر خبری از تمرکز بر روی یک دانشجو وجود ندارد. به همین جهت اساتید قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر ارائه می‌کنند و توجهات خود را به صورت مساوی میان دانش‌پذیران تقسیم می‌کنند.

تعیین سطح رایگان قبل از شروع کلاس

ثبت نام کلاس زبان آنلاین برای همگان بسیار جذاب است و این کلاس‌ها معمولا متقاضیان بیشتری به نسبت سایر کلاس‌ها دارد. این کلاس ها بیشتر با عنوان کلاس آزمایشی و با ساعت کمتر از کلاس معمولی به منظور تعیین سطح یا معارفه جهت آشنایی بیشتر بین استاد و زبان آموز برگزار می شود.کولرنی CoLearny به عنوان استارت آپ معتبر به منظور احترام به اعتماد زبان آموزان کلاس های آزمایشی رایگان را به منظور آشنایی و انتخاب بهتر استاد زبان برگزار میکند.

مزایا و معایب ثبت نام در کلاس زبان آنلاین

با توجه به موارد گفته شده بهتر است برای جمع‌بندی به بررسی مزایا و معایب کلی شرکت در کلاس‌های آنلاین بپردازیم تا شما در در تصمیم‌گیری‌هایتان برای انتخاب بهترین مورد متناسب با شرایط‌تان کمک کنیم.

مزایای ثبت نام در کلاس زبان آنلاین

از مزایای استفاده از کلاس های  زبان آنلاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. شما در این کلاس‌ها آرامش و اعتماد به نفس دارید.
 2. بدون نیاز به طی کردن مسافت‌های طولانی می‌توانید به یک استاد در شهر دیگر دسترسی پیدا کنید.
 3. تجربه یادگیری در محیط و فضای آنلاین را تجربه خواهید کرد.
 4. آموزش آنلاین بسیار انعطاف‌پذیر است.
 5. نسبت به کلاس‌های حضوری بسیار مقرون به صرفه‌تر است.
 6. آشنایی با انواع متفاوتی از متدهای آموزش زبان

معایب ثبت نام در کلاس زبان آنلاین

از معایب ثبت نام در کلاس  زبان آنلاین می توان به قطع شدن اینترنت در حین برگزاری کلاس اشاره کرد بنابراین افراد قبل از شروع کلاس از عدم مشکل اینترنت خود اطمینان حاصل نمایند و همچنین میتوان به عدم شبکه سازی اشاره کرد که کولرنی این مشکل را با امکان پیدا کردن پارتنر زبان رفع کرده است و زبان آموزان علاوه بر تشکیل کلاس گروهی یا خصوصی به زبان آموزان کمک می کند تا پارتنر تمرینی متناسب با سطح، هدف، زمان های آزاد خود پیدا کنند و خارح از کلاس به صورت آنلاین به تمرین به پردازند. 

نحوه تشکیل کلاس زبان آنلاین

بیشتر کلاس‌های زبان آنلاین معمولا در فضای مجازی و با کمک ابزار کمک آموزشی برگزار می‌شود. محیط‌هایی مانند ادوب کانکت، اسکای‌ روم، گوگل میت و… از محیط‌هایی هستند که فضای کاربری راحتی را برای اساتید و دانشجویان فراهم کرده است. شما در این کلاس‌ها می‌توانید ساعت تشکیل کلاس را با استاد خود هماهنگ کنید و در صورتی که هنگام اتصال با مشکلی مواجه شدید استاد می‌تواند فضای کلاس را به محیط دیگری انتقال دهید. نکته دیگری که در این باره باید اضافه کنیم این است که شما با ثبت نام کلاس زبان آنلاین کولرنی CoLearny ، پشتیانی جهت برقراری ارتباط با کلاس را خواهد داشت